Creative Design

Mutfak Mobilya Tasarım Uygulama

Kurumsal

Mutfak ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren Kitchenplus Mutfak Mobilya, 1998 yılında Emrehan mobilya olarak Çanakkale’ de hizmete başlamış ve 2017’de Kitchenplus tescilli markası ile açmış olduğu mutfak mağazasında değerli müşterilerine daha kapsamlı bir hizmete başlamıştır.
İlk yıllarda yoğunlaştığı mutfak ve mobilya alanında da üretim yapan firma; butik hizmet anlayışıyla estetik, uzun ömürlü ürünler tasarlamakta, müşterilerinin özel istek ve beklentilerini karşılamaktadır.
İmalat ekibinin titizliği ve tasarım ekibinin uzmanlığı ile Avrupa standartlarında üretim yapan Kitchenplus Mutfak Mobilya; mutfak, banyo, kapı, gardrop vb. mobilyalar üretmektedir.
Yurtiçi ve yurt dışındaki yenilikleri dikkatle izleyerek, değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesini arttırmakta, imalat güvenilirliğini ve zamanında proje teslimi ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkartmaktadır.
Satış öncesi ve sonrası hizmeti ile kullanıcıya sahip olduğu üründen maksimum düzeyde yararlanma olanakları sunmaktadır.
Kitchenplus, kendi tasarımcılarının koleksiyonları ile birlikte, dünyaca ünlü markaların, farklı ihtiyaçlara cevap veren mutfak ve mobilya aksesuarları, özel tasarım ankastre cihazları, tamamlayıcı dekorasyon ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Kitchenplus, farklı bakış açısı sayesinde, kalitesiyle kusursuz bir hizmet vererek, zevkli ve renkli ürünler yaratarak, sektördeki yerini ve imajını her gün daha da güçlendirmektedir.